Drodzy Rodzice

Piszę do Was w związku z wprowadzeniem nowego systemu dostarczania i odbierania dzieci do i z szkoły. Nie wchodzimy już do budynku szkoły jak to było przez ostatni rok. Rodzice dostarczają dzieci do wejść klasowych, które są ulokowane na około budynku bezpośrednio do nauczyciela prowadzącego klasę, który będzie na Was tam czekał. Identycznie z odbiorem. Dzieci zostające na dodatkowe zajęcia nie będą wypuszczane na zewnątrz.

Uprzejmie prosimy o dopilnowanie aby Wasze pociechy nie przemieszczały się po parkingu czy ulicy doprowadzającej do budynku szkoły bez Waszej kontroli. Nie chcemy aby zdarzył się jakiś wypadek czy przykre zdarzenie. Dodatkowo osoby kierujące pojazdami prosimy o nadzwyczaj szczególną uwagę podczas kierowania swoimi pojazdami na terenie szkoły i dostosowanie jej do panujących tam warunków. Przypominamy też, że VISTULA nie ponosi żadnej odpowiedzialności w momencie gdy Wasze dzieci są jeszcze pod Waszą opieką.

Jarosław Jakubiak

Vistula Polish Community Association in Cumbria