Szukamy pomocy dla naszego ucznia.

Witajcie,

Mam na imię Mateusz, piszę do Was z prośbą o pomoc...

Piszę, ponieważ nie jestem w stanie Wam o sobie opowiedzieć, choć bardzo chciałbym, niestety nie potrafię i nie mogę - uwierzcie.

Cierpię na wielopoziomowe zaburzenia mowy, które obejmują trudności w wysławianiu się, wady wymowy, używanie niewłaściwych słów, przestawianiem i zastępowaniem głosek, a więc związane z artykulacją, fonacją, tonem głosu, płynnością itd. Niestety to nie koniec moich problemów, bo mam również problemy z oddychaniem, nadmierne ślinienie, bruksizm i spastyczność. Dla wszystkich tych problemów nie ma klarownego wyjaśnienia i konkretnej przyczyny. Jak możecie się domyślać utrudnia to zrozumienie tego co chcę przekazać do tego stopnia, iż czasem nawet mama nie jest w stanie mnie zrozumieć, nie mówiąc już o kolegach i koleżankach.

W tej chwili jedyną szansą na poprawę mojego stanu jest uczestnictwo w kosztownym procesie rehabilitacyjnym w celu kompleksowej terapii neuromotorycznej prowadzonej przez lekarzy, fizjoterapeutów, oligofrenopedagogów, psychoterapeutów rehabilitantów I audiologów. Moich rodziców nie jest stać na sfinansowanie tej terapii, dlatego bardzo serdecznie wszystkich proszę o pomoc bo każdy kolejny dzień bez pomocy multidyscyplinarnego zespołu specjalistów oddala mnie od szansy na postępy.

Nawet najmniejsza wpłata da mi nadzieję na to bym mógł komunikować się, żyć i uczyć się normalnie, a tego pragnę najbardziej na świecie! Dziękuję z góry za Twój czas, dobre serce i udzieloną pomoc !

LINK DO WPŁAT ON-LINE: https://www.gofundme.com/mateusz