Poniżej przedstawiamy Wam ludzi, którzy w polskiej szkole sobotniej w Carlisle zajmują się jej sprawami i nauczaniem dzieciaków:

Katarzyna Pyszora - Dyrektor szkoły. Od samego początku istnienia szkoły tj. od 2012 roku organizuje i prowadzi Polską Szkołe Sobotnią w Carlisle. Na codzień mama Oscara i Olivera.

mgr Marta Magda - Ukończyła filologię polską o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiada kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki. W Polsce pracowała w szkole podstawowej i gimnazjum. Na co dzień mama Jakuba.

mgr Paulina Biazik - absolwentka Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na kierunku Pedagogika o specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym. Posiada także kwalifikacje w zakresie filologii polskiej i bibliotekarstwa szkolnego. W Polsce cztery lata pracowała na stanowisku nauczyciela wychowawcy grupy przedszkolnej.

mgr Mariola Szletter - Magister pedagogiki o specjalności animacji społeczno- kulturalnej. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie na Wydziale Pedagogiki i Wychowania Artystycznego. W Polsce pracowała jako instruktor teatralny oraz organizator imprez w Kętrzyńskim Centrum Kultury oraz w Domu Kultury w Barcianach. Byla także odpowiedzialna za organizacje zajęć teatralnych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Baszta"w Kętrzynie. Pracowała również przy projekcie Narodowej Strategii Spójności. Kapitał  ludzki skupionym wokół aktywizacji społeczno -zawodowej mieszkańców gminy Kętrzyn. Obecnie przedszkolanka w Home from Home Nursery w Carlisle.

lic. Małgorzata Johnson - Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Jezyków Obcych w Bydgoszczy na kierunku filologia w zakresie nauczania języka francuskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. W Polsce pracowała z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i licealnym.

mgr Anna Jurkiewicz - Absolwentka studiów magisterskich o specjalności pedagogika opiekuńczo - wychowawcza (Wyższa Szkoła Filozoficzno - Pedagogiczna "IGNATIANUM w Krakowie. Absolwentka studiów podyplomowych o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna  (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie). W Polsce 4 lata pracowała w przedszkolu na stanowisku nauczyciel wychowania przedszkolnego.

lic. Alicja Woźniak - Ukończyła filologię polską o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Na co dzień mama Kajetana.

mgr Anna Wojciechowska - Centlewska. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku filozofia ze specjalnością aksjologiczną. Kwalifikacje pedagogiczne uzyskała kończąc Studium Pedagogiczne na tej samej uczelni. Ukończyła również dwuletnie Studium Administracji Państwowej i Samorządowej w Toruniu. Na co dzień mama Mikołaja.