Poniżej przedstawiamy Wam ludzi, którzy w polskiej szkole sobotniej w Carlisle zajmują się jej sprawami i nauczaniem dzieciaków:

Katarzyna Pyszora - kierownik szkoły

mgr Monika Pawlak -  absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, magister filologii polskiej w zakresie specjalnosci nauczycielskiej. Na co dzień mama Weroniki i Kuby.

mgr Aneta Babik - magister wychowania plastycznego, praca dyplomowa z malarstwa obroniona na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie. Na co dzień mama Julki, Majki i Amelki.

mgr Iwona Milewska - Ukończyła filologię polską w zakresie nauczania języka polskiego na Uniwersytecie Szczecińskim. Nauczanie postrzega jako proces dwustronny, ubogacający uczniów i nauczyciela.

mgr Grzegorz Pikul - magister filologii angielskiej. Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sandomierzu, zdał egzamin licencjacki na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, następnie naukę kontynuował na Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi. Oprócz nauczania pasją jego są, w odwrotnej kolejności: wędrówki górskie, bilard(sędzia bilardowy Polskiego Związku Bilardowego), gra na gitarze oraz…jego dwie kobiety życia- żona Karolina oraz córeczka Aniela.

mgr Mariola Woronowicz - Magister pedagogiki o specjalności animacji społeczno- kulturalnej. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie na Wydziale Pedagogiki i Wychowania Artystycznego. W Polsce pracowała jako instruktor teatralny oraz organizator imprez w Kętrzyńskim Centrum Kultury oraz w Domu Kultury w Barcianach. Byla także odpowiedzialna za organizacje zajęć teatralnych w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Baszta"w Kętrzynie. Pracowała również przy projekcie Narodowej Strategii Spójności. Kapitał  ludzki skupionym wokół aktywizacji społeczno -zawodowej mieszkańców gminy Kętrzyn. Obecnie przedszkolanka w Home from Home Nursery w Carlisle.

Copyright © 2014. All rights reserved.